Internetowy Serwis dla Pacjentów
WizjaNetwww.pajacyk.pl
SŁOWNIK
CHOROBY
OBJAWY
ZABIEGI
BADANIA
SPECJALNOŚCI
       zaawansowane pomoc
Zdrowie w mediach
Przewodnik pacjenta
Prawa pacjenta
Ćwiczenia

Polecamy książki Prof. Pawlickiego

 


O Zdrowiu w Radiu

Program I Polskiego Radia / Program III Polskiego Radia / Radio Katowice /


PROGRAM I POLSKIEGO RADIA

http://www.radio.com.pl/jedynka/

Codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 8.50 program red. J. Kamińskiej pt. "Pięć minut o zdrowiu"
PROGRAM III POLSKIEGO RADIA

http://www.radio.com.pl/trojka

Codziennie od poniedziałku do piątku o godz.15.31 audycja: " Zdrowym być ". Przez cały tydzień zaproszeni goście odpowiadają na pytania red. Grażyny Dobroń dotyczące określonego tematu np. zwalczania otyłości czy cukrzycy.

W każdą niedzielę o godz. 15.10 "Przychodzi Dobroń do lekarza". Godzinna audycja z udziałem słuchaczy dotycząca: poprawy zdrowia, jakości życia, zmiany nawyków. Goście to lekarze, lekarze medycyny naturalnej, terapeuci i psycholodzy. Przedstawiane są też najnowsze techniki dotyczące usprawnienia pamięci, pracy z emocjami, relaksu i medytacji.
RADIO KATOWICE

http://www.radio.katowice.pl/

W każdy wtorek od 8.15 do 8.55 cenne "RADY I PORADY- Zdrowy wtorek na antenie Radia Katowice". Red. Krystyna Bochenek rozmawia z zaproszonymi gośćmi o najczęstszych schorzeniach i możliwościach ich leczenia oraz zapobiegania im.

W piątek natomiast od 8.15 do 8.55 "RADY I PORADY- Prawa pacjenta" - audycja Sł. Hermana
Choroby / Objawy / Zabiegi / Badania diagnostyczne / Badania laboratoryjne / Specjalności / Wyszukiwarka / Słownik / Pomoc /
Mapa serwisu / O nas / Redakcja / Kontakt / Pomoc


                                                                                 Nota prawna
Prezentowane strony mają charakter edukacyjny. Ogólne informacje na temat chorób i zasad postępowania w żadnym stopniu nie zastępują fachowej porady lekarskiej. Pomimo rygorystycznego przestrzegania ogólnie przyjętych zasad tworzenia serwisów medycznych ustalonych przez Health on the Net Foundation i weryfikacji prezentowanych treści przez uznane Autorytety medyczne, twórcy serwisu nie biorą żadnej odpowiedzialności, ani pośredniej ani bezpośredniej, za sposób wykorzystania i interpretowania informacji zawartych w serwisie.

Ostatnia aktualizacja: 9 maja 2005 roku
Wszelkie prawa zastrzeżone © emedica.pl , 2001